Využití kompaktního materiálu Solid Surface

Umělý kámen Solid Surface má díky široké paletě barev, možnostem zpracování a výborným vlastnostem téměř neomezené využití.

Kuchyňské pracovní desky z umělého kamene Solid Surface

patří k nejžádanějšímu produktu z oblasti výroby z umělého kamene Solid Surface. Jsou dostatečně pevné, neporézní, nenasákavé, odolávají chemikáliím i změnám teplot. Pro svou hygienickou nezávadnost jsou dokonalou součástí kuchyňských interiérů.

Dřezy z umělého kamene Solid Surface

jsou často součástí celé kuchyňské pracovní desky. Protože je lze spojit beze spár, nevzniká absolutně žádné riziko zatečení vody nebo kuchyňských chemikálií. Dřezy jsou dostatečně odolné a pevné pro své použití.

Umyvadlové desky z umělého kamene Solid Surface

mají výborné užitné vlastnosti ve vlhkém prostředí. Protože je materiál nenasákavý a voděodolný je vhodným doplňkem do
moderní koupelny. Z solid Surface mohou být vytvořena samostatná umyvadla, nebo celé umyvadlové desky bez jakýchkoliv spojů.

Vany a sprchové kouty z umělého kamene Solid Surface

Materiál umožňuje vytvoření jak solitérů tak vestavěných součástí celého interiéru. Jedinečný vzhled Vaší koupelny vytvoříte použitím stejného materiálu v celém koupelnovém interiéru.

Recepce z umělého kamene Solid Surface

jsou vhodnou variantou k tvorbě moderního a reprezentativního vstupního interiéru Vaší firmy. Recepce mohou být zpracovány v nejrůznějším provedení. V nabídce máme typové recepce, ale vytváříme i výrobky dle přání zákazníka. Oblíbenou součástí recepčních pultů jsou loga firem a podsvícení.

> Recepční pulty - produktové stránky

Obklady ze Solid Surface z umělého kamene Solid Surface

často používány pro svůj vzhled a snadnou údržbu. Mohou být použity jak v interiéru tak v exteriéru.

Svítidla, lustry a lampy z umělého kamene Solid Surface

je možné vyrábět z materiálu Solid Surface, protože ten se vyrábí i v tzv. lucentním provedení. Tento druh materiálu umožňuje prosvícení povrchu, pokud pod něho instalujete světelný zdroj. Jeho využití je právě při výrobě svítidel, ale také recepčních pultů.

Nábytek z umělého kamene Solid Surface

je možné zpracovat dle konkrétních požadavků zákazníka. Často je používán do koupelen, kuchyní a komerčních interiérů.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně možností využití umělého kamene, neváhejte nás kontaktovat.

Partnerské weby: